Oriola Marashi del topless: Jam femër e lirë, ja ç’do i bëj burrit te dhoma e gjumit

Mjaftoi një foto topless, e postuar nga Oriola Marashi në faqen e saj të “Instagram”, që ndjekësit të shpërthenin në ofendime. Në fillim u duk sikur modelja po tregohej indiferente ndaj tyre, por nuk vonoi shumë dhe u është kthyer të gjithëve duke postuar një Instastory, ku thotë se askush nuk ka të drejtë ta gjykojë, sepse askush nuk i paguan faturat e saj dhe nuk është e detyruar t’i japë llogari askujt.

3-0

Picture 1 of 3

”Jam femër e lirë. Kur të më vijë mosha për burrë, do ta mbaj edhe me muhabet, edhe te dhoma e gjumit, do ia bëj edhe mëngjesin”, përfundon Oriola. Sopranoja, që sapo ka realizuar këngën e parë me Noizyn dhe grupin “OTR”, luajti të dashurën e aktorit nga Maqedonia, Blerim Destani, në puntatën e fundit të vitit në “Xing me Ermalin”.

Ajo u shpreh se Blerimi do të jetë burri i saj i ardhshëm, ndërkohë që flitet për një lidhje me reperin e “OTR”-së, Varrosin. Në programin ku ishte i ftuar kryesor Blerimi, ishin edhe Oriola e Varrosi, si pjesë e grupit në spektaklin, që u mbyll me performancën e Noizy-t, si një nga miqtë më të ngushtë të Blerim Destanit.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CLOSE
CLOSE
logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤