Oriola Marashi çudit instagramin!

View Gallery
8 Photos
Oriola Marashi çudit instagramin!
Oriola Marashi 1

Oriola Marashi çudit instagramin!
Oriola Marashi 2

Oriola Marashi çudit instagramin!
Oriola Marashi 3

Oriola Marashi çudit instagramin!
Oriola Marashi 3

Oriola Marashi çudit instagramin!
Oriola Marashi 5

Oriola Marashi çudit instagramin!
Oriola Marashi 4

Oriola Marashi çudit instagramin!
Oriola Marashi 2

Oriola Marashi çudit instagramin!
Oriola Marashi 1

Oriola Marashi është padyshim një prej vazjave më seksi dhe gjtihashtu një prej më “kontraversaleve” në showbizz-in shqiptar.

Modelja njihet jo vetëm për fotot e saj mjaft sensuale, por dhe për komentet mjaft pikante që shpesh herë ve si përshkrime të fotove apo në komentet në të cilat u kthen përgjigje ndjekësve të saj.

Njaft moskokçarëse por dhe disi me kunjë, Oriola ka “shpërthyer” në foton më të fundit që ka postuar në Instagram.

Teksa duket mjaft seksi në përshkrimin e fotos, modelja shkruan:

“Instagrami im publik, i joti jo, s***i im privat, i joti jo”, nuk dimë të themi se me kë e ka ekzaktësisht këtë diss Oriola, por si gjtihmonë modelja arrin të na surprizojë.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤