Orinda Huta bën një deklaratë të fortë në lidhje me Turin, …e thotë me zë të lartë!

Këngëtarja Orinda Huta dhe moderatori Turjan Hyska nuk rreshtin së shprehuri dashurinë njëri-tjetrit në forma të ndryshme.

Orinda Huta 1

Picture 1 of 2

Diçka e tillë ka ndodhur edhe mbrëmjen e sotme, kur ajo ka publikuar një video në Instastorie, ndërkohë që po udhëtonte me makinënë rrugët e Tiranës.

Në sfond ishte një këngë e këngëtarit të njohur Pirro Çako dhe në një çast të këngës edhe Orinda nis të këndojë frazën “Të dua”, duke ia dedikuar kështu bashkëshortit të saj.

Çifti u lidh në martesë në muajin korrik të këtij viti, ndërkohë ata vijojnë me programet e tyre përkatëse në Vizion Plus.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤