Olti Curri humb njeriun e dashur

E diela e djeshme nisi që në orët e para të mëngjesit me një lajm të trishtuar, të hidhur, me ndarjen nga jeta të Adela Xhamanit. Por dje opinionisti Olti Curri humbi të atin.

Olti Curri 1

Picture 1 of 2

Pasi mësoi për vdekjen e Adelajdës, ku edhe postoi lajmin për ndarjen e saj nga jeta, Olti, fatkeqësisht mësoi edhe humbjen e babait të tij. Gjithshtu lajmin e bëri publik edhe Ardit Gjebrea nga “E diela shqiptare.”

Sapo prezantoi anëtarët e jurisë për kategorinë “New Artist”, para se të prezantonte Olti Currin, Arditi tha se, për fat të keq, ai i kishte telefonuar paradite për ta lajmëruar se nuk ishte i pranishëm në studio.

“Sot paradite mora një telefonatë nga Olti Curri. Më tha: ‘Ardit, kam humbur babanë’. Profesionisti që është profesionist më tha “Nëse të duhem, unë do të vij”, por i thashë: “Jo, qëndro pranë familjes sate”, – tha Arditi duke i dërguar Oltit dhe familjes së tij ngushëllime të sinqerta.

Lajmin për ndarjen nga jeta të të atit, Olti Curri e ndau edhe në profilin e tij në rrjetet sociale.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤