Noizy me album të ri!

Ai është një nga reperat më të dashur në vendin tonë dhe diçka të tillë e dëshmon në çdo koncert të tij.

Noizy 1

Picture 1 of 2

Por duket se Noizy ka përgatitur sërish një surprizë për ndjekësit e tij se së shpejti do të sjellë albumin e tij më të fundit.

Me siguri ky lajm i ka gëzuar mjaft fansat e reperit.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤