Një copy-paste e babait, Khloe Kardashian na prezanton për herë të parë vajzën

E gjithë jeta e familjes Kardashian/ Jenner është pasqyruar në ekran dhe me apo pa dëshirën e tyre, këtë gjë do ta mësojmë kur të rriten, edhe fëmijët e sapolindur të Kim, Kylie dhe Khole do të ndjekin të njëjtin rrugëtim.

Tre motrat kanë sjellë në jetë vajzat e tyre dhe nuk kanë nguruar që t’i prezantojnë me miqtë në rrjetet sociale. Në fillim ishte Kim, më pas Kylie, fotoja e së cilës sot mban kurorën si postimi më i pëlqyer në Instagram dhe së fundmi është Khloe ajo që na ka prezantuar me të voglën e saj, True, një copy-paste i babait të saj, Tristan Thompson.

💕Happy One Month True 💕

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Khole Kardashian nuk ka kaluar një periudhë aq të mirë kohët e fundit. Vetëm pak ditë para se të sillte në jetë fëmijën e saj të parë, Khole u tradhtua nga bashkëshorti në sy të miliona njerëzve, megjithatë ajo zgjodhi ta falte. Ylli i “Keeping Up With Kardashian” zgjodhi që të sakrifikonte për familjen e saj të vogël, pavarësisht se mund të gjykohej nga shumë persona.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤