Nisin thashethemet se Taylor Swift është shtatzënë…

View Gallery
2 Photos
Nisin thashethemet se Taylor Swift është shtatzënë…
39fefe7500000578-3898974-image-a-17_14781199409301478170941

Nisin thashethemet se Taylor Swift është shtatzënë…
1435931235_0634769274381478171007

 

Ditën e mërkurë, të gjitha mediat online shpërthyen me tituj se këngëtarja Taylor Swift është shtatzënë. Revista “Ok” zhvilloi një histori të tërë mbi faktin se kush mund të ishte babai i fëmijës dhe i gjithë ky thashethem nisi nga një foto e Swift me barkun paksa të rrumbullakosur.

Por më vonë “Gossip Cop” u ka dhënë fund aludimeve se babai i fëmijës së Taylor mund të ishte Dj i njohur Calvin Harris, duke konfirmuar se 26-vjeçarja nuk është shtatzënë.

Revista “Ok” ka shkruar se aktualisht këngëtarja nuk është në një lidhje dhe nuk ka reaguar ndaj këtij lajmi dhe sjellja e saj kohët e fundit i ka bindur njerëzit në një farë mënyre se lajmi i shtatzënisë mund të ishte i vërtetë. Taylor ka qenë e përfshirë nga emocionet së fundmi dhe e ka shmangur konsumimin e  alkoolit. Megjithatë, pavarësisht fjalëve, burime të afërta kanë konfirmuar se nuk bëhet fjalë për një shtatzëni.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤