Ndahet nga jeta aktorja e njohur amerikane Florence Henderson

View Gallery
6 Photos
Ndahet nga jeta aktorja e njohur amerikane Florence Henderson
d11480063865

Ndahet nga jeta aktorja e njohur amerikane Florence Henderson
florence

Ndahet nga jeta aktorja e njohur amerikane Florence Henderson
d21480063867

Ndahet nga jeta aktorja e njohur amerikane Florence Henderson
d41480063871

Ndahet nga jeta aktorja e njohur amerikane Florence Henderson
f31480063874

Ndahet nga jeta aktorja e njohur amerikane Florence Henderson
f51480063878

Është ndarë nga jeta në moshën 82 vjeçare aktorja dhe këngëtarja e njohur amerikane, Florence Henderson.

Henderson e cila njiihet për rolin e saj në ‘Carol Brandy’ ka ndërruar jetë pasditen e të enjtes.

Lajmin për vdekjen e aktores e ka bërë të ditur mikesha e saj, aktorja Maureen McCormick përmes një postimi në Twiter mbrëmjen e djeshme.

Aktorja ishte e njohur për The Brady Bunch që për herë të parë u transmetua në vitin 1969 dhe vazhdoi deri në vitin 1990.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CLOSE
CLOSE
logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤