Naomi Campbell tundon me transparencë

Me një trup që do e admironte çdo vajzë 20- vjeçare, supermodelja Naomi Campbell rrëmbeu gjithë vëmendjen mbi vete gjatë prezantimi të Vogue Arabia, në Katar këtë të martë.

 

naomi1

Picture 1 of 7

47- vjeçarja parakaloi si një divë e vërtetë në muzeun e artit islamik në Doha, ku e veshur me një fustan transparent, rrëmbeu vëmendjen e fotografëve mbi vete.

Naomi ishte zgjedhur si imazh i revistës dhe padiskutim që nuk zhgënjeu. Që të gjithë mbanin radhë për t’u fotografuar me të, përfshirë dhe princeshën Deena Aljuhani Abdulaziz.

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤