Motrat Vjollca drejt largimit nga “Top Channel”?

Pak ditë më parë në media qarkulloi lajmi se emisioni i cili moderonte Luana Vjollca, ishte mbyllur dhe nuk do të rikthehej në një sezon të dytë.

Ajo nuk ka asnjë emision tjetër dhe si pasojë, e ardhmja e Luanës në “Top Channel” u vu në dyshim. Tani, vihet në dyshim edhe e ardhmja e Marinës në “Top Channel”.

Motrat Vjollca 1

Picture 1 of 7

Burime pranë “Blitz.al” bëjnë me dije se Marina ka vendosur të dorëhiqet.

Ajo dëshironte të kishte një program të sajin, pa pasur partner në skenë e pa qenë pjesë plotësuese siç ishte në eminisonin “Procesi Sportiv”, krah Edi Manushit.

Nëse nuk do t’i jepet mundësia të ketë një program të vetin, atëherë Marina do të largohet nga ekrani i “Top Channel”, pasi ka pasur oferta nga televizione të tjera.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤