Kryesore

Modelja shqiptare në listën e femrave më të nxehta në botë


               Publikuar në : 11:59 - 11/10/18 |
mapo.al

Modelja shqiptare Tika Camaj është hyrja e re në klasifikimin e femrave më seksi të planetit.


Klasifikimi është bërë nga Wap Mag me 12 femrat më të bukura.

Tika i ka bërë të gjithë për vete në sfilatat e fundit me veshje intime për Victoria’s Secret.

Ka praktikuar artet marciale dhe ka qenë kampione në Taekwondo në rini.

<
>
tika1 tika2 tika3 tika4 tika5 tika6 tika7


Etiketa: , ,

Pas