Modelja Kosovare i jep fund martesës me ish-futbollistin e Manchester United

View Gallery
5 Photos
Modelja Kosovare i jep fund martesës me ish-futbollistin e Manchester United
lindegaard-main

Modelja Kosovare i jep fund martesës me ish-futbollistin e Manchester United
anders-lindegaard-and-misse-beqiris-wedding

Modelja Kosovare i jep fund martesës me ish-futbollistin e Manchester United
article-2655047-1ea99c7e00000578-703_636x382

Modelja Kosovare i jep fund martesës me ish-futbollistin e Manchester United
12anders-misse-1

Modelja Kosovare i jep fund martesës me ish-futbollistin e Manchester United
tumblr_mnky7wxlgm1qkvk5qo1_500

Portieri i njohur i skuadrës së futbollit Manchester United, danezi Anders Lindegard dhe modelja me origjinë nga Kosova  Mise Beqiri i kanë dhënë fund martesës shtyre.

Çifti njoftoi ndarjen e tyre në një deklaratë të përbashkët, duke theksuar se djali i tyre i ri Julian është përparësia e tyre, raporton Hello.

“Për shkak të dallimeve të papajtueshme kemi marrë vendim të  vështirë, për të jetuar jetë të ndarë”, ka shkruar ato. “Kujdesi për djalin tonë mbetet prioritet kryesor për të dy ne

“Kërkojmë që të respektohet privatësia jonë, pasi kjo është një kohë e vështirë për ne”.

“Ne mirësi do të kërkojë që privatësia jonë merr respektuar në atë që është një kohë e vështirë dhe tronditëse për të gjithë ne. Ne do të bëjmë asnjë koment më tej për këtë çështje.”

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤