Modelja Ada Deda drejt pasarelave të New York-ut

View Gallery
7 Photos
Modelja Ada Deda drejt pasarelave të New York-ut
Ada Deda 1

Modelja Ada Deda drejt pasarelave të New York-ut
Ada Deda 2

Modelja Ada Deda drejt pasarelave të New York-ut
Ada Deda 3

Modelja Ada Deda drejt pasarelave të New York-ut
Ada Deda 3

Modelja Ada Deda drejt pasarelave të New York-ut
Ada Deda 2

Modelja Ada Deda drejt pasarelave të New York-ut
Ada Deda 1

Modelja Ada Deda drejt pasarelave të New York-ut
Ada Deda

Më 18-19 Tetor në Prishtinë u mbajt pasarela me e rëndësishme shqiptare e vitit “Fashion nights”, ku bukuroshet shqiptare nga të gjitha trojet shqiptare prezantuan veshjet më të ekspozuara të stinës.

Sipas mediave dhe specialistëve të kësaj fushe bukuroshja 19-vjeçare nga Tirana Ada Deda e njohur tashmë në fushën e modelingut ishte më e preferuara e netëve të modës në Prishtinë.

Bukuroshja Deda është studente e vitit të dytë të gazetarisë në Universitetin e Tiranës dhe vajza e ish-deputetes demokrate Albina Deda.

Sipas informacioneve të sigurta këtë vjeshtë modelja Ada Deda ka siguruar interesin e një shtepie mode në New York dhe agjenti i saj është në termat e fundit të nënshkrimit të një kontrate miliona dollarëshe.

Vajza e ish deputetes së PD-së, Albina Deda në çdo dalje publike ka rënë në sy për hijeshinë dhe elegancën e saj.

Me forma të rregullta dhe super seksi, vajza e politikanes shqiptare jo më kot mbetet një nga modelet më të bukura dhe plot sharm.

Duhet thënë se Ada Deda merret me modeling prej kohësh, ndërsa atë e kemi parë edhe në mjaft sete, ku ka rënë në sy për bukurinë e saj.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤