Arkiva

Minka Kelly, kjo është një bukuri natyrale


               Publikuar në : 13:05 - 22/03/16 |
mapo.al

Me pak makijazh në fytyrë dhe me një fustan të thjeshtë dhe seksi, Minka Kelly mbërriti në premierën e filmit “The Path” në LA.


Aktorja 35-vjeçare dukej fantastike.

Natural beauty: Minka Kelly wowed in a black dress for the premiere of The Path in Hollywood on MondayMinka showed off her tanned toned physique and glossy locksMinka showed off her tanned toned physique and glossy locksEffortlessly gorgeous: The 35-year-old actress appeared to be wearing barely a scrap of makeup Dare to bare: The figure-hugging frock boasted dainty strap detailing that flaunted her bronzed decolletageDare to bare: The figure-hugging frock boasted dainty strap detailing that flaunted her bronzed decolletagePas