Ministrja martohet me multimilionerin, ja liderët botëror që ftoi në dasëm…

View Gallery
4 Photos
Ministrja martohet me multimilionerin, ja liderët botëror që ftoi në dasëm…
Ministria 1

Ministrja martohet me multimilionerin, ja liderët botëror që ftoi në dasëm…
Ministria 2

Ministrja martohet me multimilionerin, ja liderët botëror që ftoi në dasëm…
Ministria 3

Ministrja martohet me multimilionerin, ja liderët botëror që ftoi në dasëm…
Ministria 4

Lider dhe njërëz të rëndësishëm kanë qënë dje të ftuar në dasmën e mbajtur në Graz të Austrisë.

Ministrja e punëvë të jashtme,Karin Kneissl u kurorëzuar në martesë më multimilionerin Wolfgang Meilinger.

Kancelari Sebastian Kurz dhe presidenti rus Vladimir Putin ishin dy nga të ftuarit të rëndësishëm.

Kneissl,53 vjeçe,e ftoi Putinin në ceremoni kur presidenti rus po vizitonte Vjenën këtë vit.

Putin është fotografuar duke vallëzuar me nusen dhe duken se kanë një marrëdhënie të mirë me njeri tjetrin.

Kneissl kishte zgjedhur të vishej me një fustan të bardhe tradicional dhe dukej shumë e lumtur.

Dasma u ndoq me kureshtje të madhe për shkak të pjesëmarrjes së liderve.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤