ShowBizz

Milioneri Blerim Destani në Berlin, fotografon mercedezin luksoz
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:15 - 04/10/18 |
mapo.al

Dihet publikisht se Blerim Destani bën jetë super të shtrenjtë.Blerimi paguan rreth 800.000 euro për një orë dhe nuk është për t’u habitur që  qarkullon me makina një veturë  super të shtrenjta.


I tillë duket Mercedesi i tij,  të cilin po e nget rruëve të Berlinit.Vetë Blerimi  ka publikuar një foto në Instastory tek e cila ka treguar që aktualisht ndodhet në kryeqytetin e Gjermanisë. Ai ka fotografuar dhe një pjesë të makinës super luksoze.


ImageEtiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas