Milioner dhe i suksesshëm, por ja çfarë thotë Noizy për lumturinë…

View Gallery
3 Photos
Milioner dhe i suksesshëm, por ja çfarë thotë Noizy për lumturinë…
Noizy 1

Milioner dhe i suksesshëm, por ja çfarë thotë Noizy për lumturinë…
Noizy 2

Milioner dhe i suksesshëm, por ja çfarë thotë Noizy për lumturinë…
Noizy

Noizy është një prej reperave më të njohur dhe më të ndjekur në Shqipëri, këngët e të cilit kthehen përherë në hite dhe mbajnë rekorde shikimesh në Youtube.

Gjithashtu, Noizy është mjaft aktiv në profilin e tij në Instagram, ku poston foto e video të ndryshme nga jeta personale, si edhe u kthen shpeshherë përgjigje fansave të tij.

Në një foto që Noizy ka publikuar në profilin e tij, reperi duket i menduar dhe mjaft serioz. “Dikush ma bëri dje një pyetje, a je i lumtur?”, ka shkruar Noizy në mbishkrimin e kësaj fotoje.

Dhe në komente, reperin e ka pyetur pikërisht aktori dhe miku i tij Blerim Destani, i cili ka kërkuar të dijë se cila ka qenë përgjigja e reperit për këtë pyetje. “I thash varet…”, ia ka kthyer Noizy Blerimit, duke treguar kështu se pavarësisht suksesit e famës, edhe reperi s’është përherë i lumtur.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤