Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth në “humor të mirë”

landscape-1453392261-miley-cyrus-liam-hemsworth-timeline-012116

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth duket se prishën thashethemet në lidhje me ndarjen e tyre, pasi të dy janë parë duke u përfshirë në seancat PDA të mërkurën. Hemsworth dhe Cyrus kanë darkuar me “The Hunger Games” , sipas raporteve.

“Po, Miley ishte atje me familjen Hemsworth. Ishte një tavolinë për gjashtë persona dhe dukeshin se po festonin dhe duke ngritur dolli. Miley dhe Liam dukeshin me të vërtetë të lumtur “, ka thënë një burim i Hollywood Life. “Ata erdhën duke mbajtur duart dhe dukeshin me të vërtetë të dashur me njëri-tjetrin.

attends Australians In Film Awards & Benefit Dinner at InterContinental Hotel on June 27, 2012 in Century City, California.

Revista Life & Style ka raportuar se Hemsworth përfundoi marrëdhënien e tij me këngëtaren e “Wrecking Ball” para se ata të martoheshin.

miley-cyrus-and-liam-hemsworth-prove-there-s-life-after-ex-in-touching-story-of-rescue-p-716095

“Ai e kuptoi se ai nuk është i gatshëm, kështu që ai i dha fund me të, vetëm disa ditë para dasmës”, njoftoi revista, duke cituar një burim.

miley-cyrus-liam-hemsworth-3

miley-cyrus-liam-hemsworth-past

CENTURY CITY, CA - JUNE 27: Actor Liam Hemsworth and actress/singer Miley Cyrus arrive at the 8th Annual Australians In Film Breakthrough Awards & Benefit Dinner at InterContinental Hotel on June 27, 2012 in Century City, California. (Photo by Jeffrey Mayer/WireImage)

miley-cyrus-y-liam-hemsworth-s_CvoQiW0-jpg_700x0

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤