ShowBizz

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë martuar në fshehtësi?

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:06 - 06/04/18 |
mapo.al

Në daljen e fundit të çiftit të njohur Miley Cyrus dhe Liam Hemsëorth  ajo që ngriti dyshime te të gjithë ishte unaza që Liam mbante në gishtin e martesës. Ai mbante një unazë rreth flori dhe kjo mund të jetë një shenjë se ata janë martuar fshehtas.


Edhe më parë është diskutuar se çifti u martuan në Neë South Wales, ku jeton vëllai i Liam. I pyetur nga media nëse Miley dhe Liam janë martuar, vëllai i Liam nuk e pranoi këtë gjë, por qeshi në mënyrë të dyshimtë, ndërsa më pas këmbënguli që ata nuk janë zyrtarisht të martuar.


<
>
auto_-640-0-5ac6248186065_11523007662 auto_-640-0-5ac62488038961523007664
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas