Michelle Obama ‘trondit’ rrjetin…

View Gallery
2 Photos
Michelle Obama ‘trondit’ rrjetin…
auto_4eb132d551a0f11dabc1f3c12869202f1491320998

Michelle Obama ‘trondit’ rrjetin…
auto_landscape-1479157071-hbz-michelle-president-index1491321002

Kjo foto e ish-zonjës së parë të Amerikës gjatë pushimeve është bërë hit në internet vetem pak pas publikimit të saj ne rrjetet sociale. Imazhi tregon Michelle, e cila shfaqet për herë të parë me flokët e saj natyrale, kaçurrela, të pakrehura.

Stilisti i saj ka thënë më parë se Michelle i ka mbajtur përherë flokët natyrale dhe se mezi priste të largohej nga posti i zonjës së parë, për t’u rikthyer “në zonën e rehatisë”.

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤