Aktualitet

Mesazhi prekës i këngëtares së famshme greke: Keqardhje…


               Publikuar në : 22:17 - 24/07/18 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur greke Ana Visi ka shprehur dhimbje për jetët e humbura nga zjarri që ka rënë në Athinë. Në një mesazh prekës në Instagram, ajo thotë se që prej natës së mbrëmshme ndihen të frikësuar.


“Keqardhje … mendimet e të gjithëve nga nata e fundit janë të zeza dhe deri në vdekjen e jetës dhe tejkalimin e kësaj padrejtësie ndaj natyrës dhe ekzistencës sonë, dhe shkatërrimit të krijimit dhe shkatërrimit të shumë përpjekjeve dhe sakrificave”, shkruan ndër të tjera Ana Visi.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas