Mendojnë se është tepër e dobët

Ylli i serisë ‘Orange Is The New Black’ ka shqetësuar të gjithë me pamjen e saj.

Ruby Rose 1

Picture 1 of 2

Aktorja australiane dhe këngëtarja Ruby Rose (31) thuhet se ka ndalur së ngrëni dhe tash ka vetëm 44 kilogramë me gjatësi prej 170 cm.

Për shëndetin e saj janë shqetësuar familja e saj dhe miqtë, por edhe fansat.

Në rrjetet shoqërore kanë nisur të shkruajnë se ajo duket tepër e dobët dhe se do të duhej të kujdesej për shëndetin e saj.

Peshën dhe pamjen e saj e ka komentuar edhe nutricienti Lisa De Fazio, të cilës Ruby i është përgjigjur dhe i ka thënë se nuk është e vërtetë se ka vetëm 44 kilogramë dhe se është plotësisht e shëndetshme.

“Më lini rehat”, ka shkruar aktorja.

Ylli i serisë “Orange Is The New Black” aktualisht po aktron në vazhdimin e tretë të filmit “Pitch Perfect”.

Për krahasim, në vitin 2008 Ruby ishte dukur këtu:

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤