Melania Trump: Jo vetëm me shumë klas, por edhe kaq e dashur

Zonja e Parë e SHBA, Melania Trump vazhdon të jetë një nga femrat më të komentuara në rrjetet sociale.

Melania Trump 1-1

Picture 1 of 8

Shumë ekspertë dhe komentues thonë se ajo ka shumë klas

Së fundmi ajo ishte në një vizitë në Azi me të shoqin, presidentin Donald Trump.

Por ajo e la vizitën dhe është kthyer për të bërë një vizitë në Alaskë.

Atje është takuar me familjarët e ushtarakëve.

47-vjeçarja dukej kaq shik me një pallto Ralph Lauren, që kushton 2.690 dollarë.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤