Kryesore

Melania Trump: Jo vetëm me shumë klas, por edhe kaq e dashur


               Publikuar në : 14:51 - 11/11/17 |
mapo.al

Zonja e Parë e SHBA, Melania Trump vazhdon të jetë një nga femrat më të komentuara në rrjetet sociale.


Shumë ekspertë dhe komentues thonë se ajo ka shumë klas.Së fundmi ajo ishte në një vizitë në Azi me të shoqin, presidentin Donald Trump.

Por ajo e la vizitën dhe është kthyer për të bërë një vizitë në Alaskë.

Atje është takuar me familjarët e ushtarakëve.

47-vjeçarja dukej kaq shik me një pallto Ralph Lauren, që kushton 2.690 dollarë.CLOSE
CLOSE
Pas