Bota

Melania Trump i befason të gjithë me një fustan Céline


               Publikuar në : 19:13 - 16/12/18 |
mapo.al

Melania Trump vodhi vëmendjen e të gjithëve gjatë Ballos së Kongresit, të mbajtur në Shtëpinë e Bardhë.


Zonja e Parë, 48 vjeç, kishte veshur një fustan të bardhë Céline.

Donald Trump foli për katër minuta dhe ia kaloi mikrofonin të shoqes, të cilën e vlerësoi për dekorimet.

“Mirë se vini në Shtëpinë e Bardhë. Shijojeni mbrëmjen. Krishtlindje të gëzuara dhe një Vit të Ri të lumtur dhe të shëndetshëm,” tha ajo.

<
>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Etiketa: , , , , ,

Pas