Melania shkëlqen në fustanin veror që kushton 1 mijë dollarë


Zonja e Parë ka qenë shumë e disponuar dhe ka shkëlqyer me fustanin, ku edhe një herë e ka dëshmuar se është ikonë e modës.

Melania Trump gjatë festës ka vizituar spitalin e fëmijëve në Florida , ndërsa gjatë vizitës ajo pacientëve ua ka dhënë dhurata.

Ajo ka qenë shumë e disponuar dhe ka shkëlqyer në kombinimin e saj, ku përsëri e ka dëshmuar se është në ikonë e modës.

Ka pasur vesh një fustan të bardhë me vija të zeza që ia ka theksuar linjat e trupin, të kombinuara me këpucët ngjyrë të zezë nga marka Christian Louboutin. Fustani është i dizajnerit amerikan Adam Lippes që ka kushtuar diçka pak më shumë se 1 mijë euro.

Adam Lippes është dizajneri të cilin shumë shpesh e përzgjedh edhe Amal Clooney.

Zonja e parë duket se nuk e ka humbur fokusin pas gjitha atyre fjalëve dhe thashethemeve që u bënë kohëve të fundit për burrin e saj, Donald Trump.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤