Mel Gibson bëhet baba për herë të nëntë

auto_mel1485246724

Ylli 61-vjeçar Mel Gibson është bërë baba për herë të nëntë.

Aktori i njohur dhe e dashura e tij Rosalind Ross, 26-vjeçare kanë mirëpritur djalin e tyre të shtunën në Los Angeles.

“Ata janë të lumtur me ardhjen e djalit dhe Larsi është i mrekullueshëm. Familja është përkrah tyre dhe Mel është shumë i lumtur. Ata janë në shtëpi dhe të gjithë janë të lumtur”, ka thënë një burim për revistën People.

Aktori dhe regjisori ka shtatë fëmijë me ish gruan e tij Robyn Moore. Një fëmijë e ka me ish të dashurën Oksana Griogireva.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤