Mediat angleze ‘gozhdojnë’ Meghan Markle

View Gallery
2 Photos
Mediat angleze ‘gozhdojnë’ Meghan Markle
Meghan 1

Mediat angleze ‘gozhdojnë’ Meghan Markle
Meghan 2

Meghan Markle godet sërish me bukurinë dhe elegancën e saj. Edhe pse kësaj radhe ka bërë një gabim të madh. Ajo së bashku me Princ Harry ka vizituar disa fëmijë më aftësi të kufizuara në Well Child.

Megan u paraqit me një veshje që të linte me të vertetë pa frymë. Kësaj radhe ajo zgjodhi një kostum të zi të ngjitur pas trupit.

Por tabloidet angleze nuk e venë gishtin tek bukuria dhe sensualiteti i dukeshës, po mbi faktin që ky look kushton rreth 3600 stërlina.

Kostumi i saj ishte nga Altuzarra, këpucët Acquazzurra dhe çantën nga Stella McCartney. Shumë e cila nuk është pak për një spital si ai WellChild, raportojnë mediat angleze.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤