Me këtë pamje elegante do ta shihni Norën për festat e fundvitit

Është një nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Nora 1

Picture 1 of 3

Fjala është për Nora Istrefin e cila ka mahnitur me pamjen në fotografitë e fundit.

Nora shihet e kuruar deri në detaje me flokët dhe grimin dhe me fustanin e zi dhe shumë elegant.

Këto foto, ajo i ka bërë para xhirimit të emisionit të festave të fundvitit ku mori pjesë. Nora me këtë do të jetë pjesë e emisionit festiv të përgatitur nga Stupcat.

Ky emision do transmetohet në RTK1 dhe do fillojë rreth orës 21:00.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤