“Më dhunonte dhe më kërcënonte se do më vriste vëllain”, moderatorja e njohur rrëfen lidhjen me ish të dashurin

Moderatorja Gerta Heta ka qenë e ftuar në emisionin Oktapod.

Ajo ka folur për jetën e saj private dhe ka treguar një histori të pa zakontë që ka përjetuar në adoleshencë.

Heta tregoi se në moshën 18-vjeçare ka qenë e lidhur për herë të parë, por i dashuri i saj ushtronte dhunë ndaj saj. Më tej ajo tha se donte të ndahej pas dhunës së vazhdueshme por ai e kishte kërcënuar se do të vriste të vëllanë.

Gerta vijoi edhe disa kohë në këtë lidhje deri kur e ëma i dalloi shenjat e trup dhe i tregoi të vërtetën. Gjithashtu ajo theksoi se një vit rresht prindërit e saj e shoqëronin kudo dhe se u desh ndihma e policisë që kjo histori të mbyllej.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤