Mahnitëse, Kendall në të zeza

Ajo është modelja më e paguar aktualisht.

4-1

Picture 1 of 17

Dhe Kendall Jenner u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo, kur u paraqit në Vanity Fair Oscars Party, e veshur në të zeza.

Supermodelja 22 vjeçare kishte përzgjedhur një fustan të zi, tejet të shkurtër, në të cilin ekspozoi gjoksin, por vëmendjen e morën këmbët e gjata seksi.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CLOSE
CLOSE
logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤