“Lufta e yjeve”, Emilia Clarke i bashkohet kastës së aktorëve

View Gallery
6 Photos
“Lufta e yjeve”, Emilia Clarke i bashkohet kastës së aktorëve
landscape-1437326134-emilia-clarke-game-of-thrones-wide

“Lufta e yjeve”, Emilia Clarke i bashkohet kastës së aktorëve
auto_game-of-thrones-emilia-clarke-daenerys-targaryen1479661612

“Lufta e yjeve”, Emilia Clarke i bashkohet kastës së aktorëve
beautiful-emilia-clarke-wallpaper-game-of-thrones

“Lufta e yjeve”, Emilia Clarke i bashkohet kastës së aktorëve
eba7d812e0b46b6b307801dddaf44823

“Lufta e yjeve”, Emilia Clarke i bashkohet kastës së aktorëve
emilia-clarke-as-daenerys-targaryen-on-game-of-thrones

“Lufta e yjeve”, Emilia Clarke i bashkohet kastës së aktorëve
emilia-clarke-says-dating-impossible

Ylli i “Game of Thrones”, Emilia Clarke do t`i ndërrojë dragonjtë me udhëtimin hapësinor ndërgalaktik pas konfirmimit se do të jetë pjesë e kastës së aktorëve të serisë më të fundit të “luftës së yjeve”.

Bukuroshja britanike do t’i bashkohet Alden Ehrenreich, që interpreton Han Solon dhe Donald Glover, i konfirmuar tashmë në rolin e Lando Calrissian.

“Lufta e yjeve: Një shprese e re”, do të fokusohet tek vitet e formimit te Solos dhe Calrissianit të kthyer në kontrabandiste hapësinor.

Konfirmimi i Clarke erdhi pas spekullimeve të shumta se për rolin e saj, ishin lakuar disa emra përfshirë këtu Tessa Thompson, Naomi Scott dhe Zoe Kravitz, e bija e muzikantit Lenny Kravitz.

Njëri nga episodet e sagës së famshme, “Zgjimi i Forcës” solli fitime prej me shumë se 2 miliardë dollarësh, ndërsa aventura e re epike: “Batakciu, një histori e luftës së yjeve”, që shfaqet ne dhjetor, besohet se do ta ndihmoje kompaninë Disney Films, të grumbulloje shumën rekord të 7 miliardë dollarëve.

Filmi i ri, xhirimet e të cilit nisin në janar, ndërsa premiera llogaritet të jetë majin e 2018-tës, fokusohet pikërisht tek jeta e Han Solos, i cili kthehet nga kontrabandist në një lider të aleancës rebele e lufton kundër perandorisë tiranike të Darth Vader.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤