Luana Vjollca së shpejti me “Big Brother Vip”

View Gallery
4 Photos
Luana Vjollca së shpejti me “Big Brother Vip”
luana vjollca

Luana Vjollca së shpejti me “Big Brother Vip”
Luana-Vjollca

Luana Vjollca së shpejti me “Big Brother Vip”
ledion-lico

Luana Vjollca së shpejti me “Big Brother Vip”
luana

VIP-at shumë shpejt do të jenë nën urdhrat e Luana Vjollcës! Mësoni DETAJET e showt më të ri.

Në sezonin e ri televiziv të Top Channel pritet të nisë programi “Big Brother Vip”.

Ky lajm qarkullon prej kohësh në media megjithatë Gazeta Express ka mundur të zbulojë disa detaje nga nisja e këtij programi të ri, i cili vjen si risi në vendin tonë.

“Big Brother Vip” do të mbajë autorësinë e moderatorit Ledion Liço, i cili ka prezantuar më parë një nga edicionet e “Big Brother”, ndërkohë që prezantimi i është besuar bukuroshes Luana Vjollca.

Sa i përket i banorëve që do të jenë pjesë i këtij formati televiziv konfirmohet për Gazeta Express se do të jenë këngëtarë, modele të njohura dhe aktor që do të qëndrojnë për muaj të tërë të mbyllur në një shtëpi.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤