Liberta Spahiu sjell pranverën! Duket kaq me stil

Liberta Spahiu është një nga prezantueset më të pëlqyera dhe më të dashura të publikut shqiptar.

9-1

Picture 1 of 2

Me linja thuajse perfekte, me ëmbëlsinë që e karakterizon e shtatin e lartë ajo konsiderohet edhe si një nga femrat më të bukura.

Liberta së fundmi ka postuar në llogarinë e saj Instagram një fotografi ku duket mjaftë me stil, ndërsa sjojet duke shijuar kohën e mirë që ka mbajtur sot ku edhe ka shkruar:

erdh pranveraaaa mooooj, qeliiii qershiaaaaa … kush e din vazhdimin e tekstit.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤