Laura Nezha është lesbike…?! Ja si qëndron e vërteta që po qarkullon në rrjet

Ajo nuk pëlqen të jetë në qendër të vëmendjes për format e saj trupore, por për projektet e saj muzikore dhe rolet e saj në teatër.

Laura Nezha 1

Picture 1 of 7

Po flasim për Laura Nezhën e cila e ftuar në programin Lart e Poshtë, ka treguar për herë të parë mjediset e biznesit të saj, por njëkohësisht ka folur edhe për projektet e saj në muzikë e teatër.

Kënga e saj e fundit “ Je dashuri” duket se u mirëprit nga publiku, edhe pse bukuroshja bionde largohet dhe rikthehet në muzikë.

Por e pyetur nga gazetarja Suada Daci, nëse do ta pranonte Laura një rol nudo ajo është përgjigjur:

“Nuk e kam parë të arsyeshme dhe nuk mendoj se është zgjedhje e pershtatshme. Por ama do të bëj role që sfidoj veten dhe i radhës është në shfaqjen “ Shërbëtorja” ku une duhet të luaj rolin e një vajze të izoluar, që ka trysni të forta madje i duhet të ndryshojë edhe drejtimin seksual”, ka thënë Laura.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤