Laura Linney shpjegon pse ajo heshti rreth shtatzënisë së saj në moshën 49 vjeçare..

  • 26338d92b00574d520f4ac9eb6dedb6a

Laura Linney kishte arsyet e saj për mbajtjen e shtatzënisë në 2014 me djalin e daj Bennett .

Aktorja 52-vjeçare ka folur për vendimin e saj për të qëndruar e qetë për lajmin e madh, derisa ajo lindi gjatë paraqitjes së saj në Live!. Linney mirëpriti fëmijën e saj të parë me burrin Marc Schauer më 8 janar, 2014. Ajo ishte 49 vjeç në atë kohë.

145595

“E pra, unë kam qenë nëna më e vjetër, dhe më mori një kohë shumë të gjatë që të kisha një fëmijë”, ka thënë Linney për Live! Kelly Ripa, e cili u shpreh se aktorja ishte shtatzënë gjatë paraqitjes së saj të fundit në programin e mëngjesit të ABC dhe askush nuk ishte në dijeni.

Laura Linneylaura-linney

“Unë kam qenë vetëm shumë, shumë e qetë në lidhje me këtë – Unë nuk e fsheha atë me qëllim, unë thjesht nuk e reklamuar atë,” shtoi ajo. “Pra, kjo ishte gjëja e duhur për mua dhe familjen time.”

Laura-Linney-4

Laura+Linney+Marc+Schauer+80th+Annual+Academy+uFQKtGmuTuFl

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤