fbpx

ShowBizz

Larg Shtëpisë së Bardhë, sa ka ndryshuar vajza e Barack Obamas, Sasha

               Publikuar në : 17:33 - 02/05/18 |
mapo.al

Sasha Obama, vajza e ish-presidentit të Amerikës, Barack Obam nuk është më ajo vajza e vogël që kemi parë brenda Shtëpisë s Bardhë.


Sasha, tashmë 16-vjeç është rritur shumë.Ajo është fotografuar me miqtë e saj në një festival muzikor. Sasha shihet duke shijuar zonën VIP në Washington së bashku me një grup shokësh.


Kjo është hera e parë që e vogla e Obamës shihet në të tilla festa ku njerëzit konsumojë duhan dhe pije alkoolike.

 


Etiketa: , , , ,

Pas