Kylie Jenner thyen sërish rrjetin…

View Gallery
2 Photos
Kylie Jenner thyen sërish rrjetin…
nintchdbpict0002863333531480752349

Kylie Jenner thyen sërish rrjetin…
nintchdbpict0002863333551480752352

E vogla e familjes Kardashian ka thyer sërish rrjetin, duke ekspozuar format e saj trupore.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet në bikini të zeza. Kylie shihet e ulur jashtë në një ballkon dhe, edhe pse qielli është i vranët, ajo shkëlqen.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤