Kylie Jenner na prezanton me vajzën, Stormi Webster

Stormi Webster lindi disa ditë më parë, por tashmë është në lajmet kryesore. Fotoja e parë e vogëlushes së Kylie Jenner është postuar nga vetë e ëma, duke bërë të ditur dhe emrin e të voglës.

4-7

Picture 1 of 3

20-vjeçarja ka postuar foto të Stormi, teksa i mban dorën e vogël. Nëna e Kylie, Kris Jenner ishte e para që shkroi urimin për emrin e të voglës.

“Wow Kylie!!! E pabesueshme që kjo është bërë fotoja më e pëlqyer në historinë e Instagramit! Faleminderit të gjithëve për dashurinë për të shtrenjtën tonë Stormi!”, shkruan Kris.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤