Kylie Jenner bën shumë zhurmë me imazhin e fundit

Madje, me fotografinë e fundit të publikuar në Snapchat, ngriti dyshimet edhe më shumë rreth lajmit se ajo është shtatzënë.

Kylie Jenner 1

Picture 1 of 2

19 vjeçarja ka publikuar një imazh duke treguar se çfarë ka blerë në një market, e, në mesin e gjërave që bukuroshja ka vendosur tek arka, ishte edhe një tampon, e kjo gjë bëri që fansat menjëherë të reagojnë.

Thashethemet për shtatzaninë e të voglës Kardashian dolën në shtator, duke pretenduar se ajo dhe Khloe Kradashian janë në pritje të fëmijëve të parë.

E sigurisht se një tampon në fotografi shkaktoi një zhurmë të madhe duke ngritur dyshimet se Kylie nuk është fare shtatzënë.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤