Ku po e kalojnë muajin e mjaltit çifti i famshëm?

pippa-middleton

Muajin e mjaltit Pippa Middleton dhe James Matthews, të cilët u martuan fundjavën që shkoi, kanë vendosur ta kalojnë muajin e mjaltit në një ishull privat.

Daily Mail shkruan se bëhet fjalë për ishullin Tetiaroa në Tahiti, i cili është në pronë të Miko Brandosë, djalit të madh të legjendës së kinemasë Hollywood-iane, Marlon Brando, i cili e bleu këtë ishull në vitet ’60. Në këtë ishull.

Edhe Barack Obama ka kaluar së fundmi 4 javë pushime.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤