Klaudia Pepa rishfaqet vezulluese në tapetin e kuq të festivalit…në Romë!

View Gallery
4 Photos
Klaudia Pepa rishfaqet vezulluese në tapetin e kuq të festivalit…në Romë!
Klaudia 1

Klaudia Pepa rishfaqet vezulluese në tapetin e kuq të festivalit…në Romë!
Klaudia 2

Klaudia Pepa rishfaqet vezulluese në tapetin e kuq të festivalit…në Romë!
Klaudia 3

Klaudia Pepa rishfaqet vezulluese në tapetin e kuq të festivalit…në Romë!
Klaudia 4

E cilësuar si një nga balerinat shqiptare më të bukura dhe seksi, e cila ka shkëlqyer edhe jashtë vendit, Klaudia Pepa, është rishfaqur sërish edhe më vezulluese. Muajt e fundit, bukuroshja shqiptare, e cila vazhdon karrierën e saj në Itali, ka qenë pjesmarrëse në disa spektakle.

E njohur për performancat e saj artistike televizive në Itali, por edhe në kompeticione të ndryshme nëpër Evropë, emri i Klaudia Pepës përmendet në radhët e artistëve shqiptarë të kompletuar në tërësi.

Së fundmi, balerina e njohur ka qenë e ftuara e nderit në një nga ngjarjet më të rëndësishme të filmit që organizohen çdo vit në Itali.

Klaudia Pepa parakaloi në tapetin e kuq të festivalit të Romës dhe të gjithë fotografët dhe paparacët e pranishëm në event u fokusuan tek ajo. Ajo kishte veshur një fustan me temina gold, taka të larta dhe një look super të kuruar.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤