Klaudia Pepa do t’ju lërë pa gjumë sonte…

Ajo është një nga personazhet më seksi aktualisht në vendin tonë, ndërkohë që karrierën e vijon në Itali.

Klaudia Pepa 1

Picture 1 of 12

Bëhet fjalë për balerinën e njohur, Klaudia Pepa. Këtë herë bukuroshen e shohim më seksi se kurrë, të shtrirë në shtrat dhe të veshur me te brendshme.

Edhe këtë herë Klaudia ka arritur të tërheqë vëmendjen duke u shfaqur më seksi dhe në formë se kurrë.

Ajo u diskutua gjatë kësaj vere për divorcin e saj me koreografin Albi Nako.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤