Kim sjell trendin e ri të flokëve

Vijon të surprizojë çdo ditë e më shumë fansat e saj Kim Krìardashian, e cila mbetet një nga femrat më të komentuara në botën e showbizit.

Në rrjetin social Instagram bukuroshja ka publikuar një foto ku shfaqet me të brendshme dhe një model të ri flokësh me gërsheta bjondë.

BO WEST

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Duket se inspirimin e saj Kim e ka marrë nga aktorja e njohur e viteve ’80 “Bo Derek” e cila u shfaq me këtë look në filmin “10”.

Pak ditë më parë Kim Kardashian dhe Kanye West u bënë prindër të një vajze të lindur nga një nënë surrogate.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤