Kim, mahnitëse në të zeza

Ajo u bë top lajm në gjitha mediat botërore në fillim të këtij muaji derisa tregoi të pasmet gjigante dhe me plot celulit në plazhin e Meksikës.

Dhe, Kim Kardashian dëshmoi se ajo është ende krenare me format e saj natyrale të dielën mbrëma, derisa u shfaq në premierën e Watch What Happens Live me Andy Cohen në Los Anxhelos.

Kim 1

Picture 1 of 7

36 vjeçarja u shfaq më seksi se kurrë, e veshur më një fustan të zi, në të cilin theksoi format mahnitëse trupore që do t’I kishte zili secila femër.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤