fbpx

Arkiva

Kim Kardashian sërish në qendër të vëmendjen, pamja e saj do t’ju lërë me gojë hapur

               Publikuar në : 22:58 - 24/05/17 |
mapo.al

Kim Kardashian së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të fotove skandaloze e të oasmeve ku vihej re celuliti.


Fotot e saj u bënë virale dhe kjo gjë nuk i pëlqeu fare Kimit sepse ajo është  mësuar gjithmonë të përflitet për linjat bombastike.Por mesa duket Kim është trembur nga ato foto ose nuk ka mundur ta rregulloj ende problemit e celulitit, pasi në daljen e saj të fundit është shfaqur e mbuluar tërësisht.


Dhe mesa duket fansat e saj do vazhdojnë ta shikojnë për një kohë të gjatë kështu të veshur deri në fund të këmbëve.Pas