Kështu i motivon Kim, femrat për palestër

Ylli televiziv Kim Kardashian vazhdon ende të jetë e pa-konkurrencë sa i përket linjave trupore.

5-3

Picture 1 of 2

Por, për të arritur format e dëshiruara, Kim Kardashian punon shumë me veten e saj.

Ajo vazhdimisht viziton palestrën dhe rezultatet i shohim të gjithë, linjat e saj janë bombastike.

Në llogarinë e saj në Instagram, Kim ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet me një minifund dhe bluzë të shkurtër.

Me anë të kësaj fotografie, ajo tregon se si motivohet për të vazhduar ende punën, por njashtu motivon edhe femrat e tjera.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤