Këngëtari francez rrëfen lidhjen e tij me Shqipërinë dhe paska filluar që kur ishte i vogël

Souf është këngëtari i famshëm me origjinë franceze që ka sjellë hitin e njohur “Mi amor” dhe mbrëmjen e sotme ishte i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”.

Gjatë intervistës me të, Çani iu drejtua duke thënë se ai ka 300 milionë shikime në Youtube dhe nuk e kupton pse ka ardhur të performojë në një vend si Shqipëria.

Por Souf ka thënë se ka qejf që të zbulojë vende të reja dhe e ka njohur Shqipërinë që kur ishte i vogël, pasi ka pasur një shokë me origjinë shqiptare.

“Unë kënaqem shumë kur zbuloj vende të reja. Kam pasur një mik shqiptar kur isha i vogël 12 vjeç dhe mbaj mend që ai kishte një flamur kuq e zi në dhomë dhe s’ma merrte mendja kurrë që do vija në këtë vend”, u shpreh ai.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤