Kendall, unike në Kanë

Ajo natyrisht që është një gur i çmuar për të ardhmen e modës.

Dhe, Kendall Jenner dëshmoi pse është njëra nga supermodelet më të kërkuara të momentit, derisa u shfaq në Festivalin e Kanës në një fustan të bardhë.

 

Kendall 1

Picture 1 of 4

21 vjeçarja mahniti me pamjen e saj, me fustanin e gjatë të bardhë, në të cilin ekspozonte hiret trupore.

Bukuroshja mori gjithë vëmendjen…

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤