Kendall me stil të vecantë

Motra e saj, Kylie Jenner ka lindur vajzën e saj Stormi Webster me 1 shkurt në Los Angeles.

6-2

Picture 2 of 11

Dhe një javë më vonë, Kendall Jenner u pa në East Coast, duke treguar fizikun e saj të mahnitshëm në New York Fashion Week.

Modelja është shfaqur përplot stil, duke ekspozuar këmbët e gjata seksi, në një xhemper që dukej sikur kishte ‘harruar’ të vishte pantallona.

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤