ShowBizz

Kendall Jenner flet për lindjen e mbesës dhe marrëdhënien me motrën e saj

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:42 - 11/05/18 |
mapo.al

Modelja e famshme Kendall Jenner së fundmi është intervistuar nga mikja e saj më e mirë, këngëtarja Lana Del Rey për kopertinën e re të revistës “Elle”.


Ajo është shfaqur e mrekullueshme në setin e fundit të kësaj reviste e fotografuar nga Chris Colls. Kendall në intervistën e saj ka pranuar publikisht se është ende shumë e çuditshme për të që motra e saj e vogël tashmë është nënë.


Të gjitha motrat e saj kanë të paktën nga një fëmijë duke e bërë Kendall të vetmen nga vajzat e klanit Kardashian-Jenner që nuk ka një të tillë.


22-vjeçarja u shpreh se ndonjëherë ky fakt e bën të ndihet e vetme por sa i përket Kylie Jenner, që pas lindjes së vogëlushes Stormi, marrëdhënia e tyre është bërë më e ngushtë.


 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas